Soru Cevap

Binlerce ziyaretçi her gün bu sayfayı ziyaret ediyor. Fakat unutmayın ki, burada sorulan sorular, doktorlar tarafından cevaplanmaz. Her türlü sağlık sorununuzda öncelikle doktorunuza görünmelisiniz. İyiliksaglik.com, En gelişmiş sağlık tartışma platformu.

Dilara

Sıcak havalarda ayak üşümesi neden olur ?

Cümleten selamun aleyküm arkadaşlar, hava sıcak olmasına rağmen ayaklarım üşüyor. Ne yapmalıyım ya da neyin belirtisi olabilir. Ayaklarım buz gibi.

0
Cevap
39
Okunma
Detaylar
Mehmet

Çocuklarda Boy Nasıl Uzatılır ?

Merhabalar, çocuğumun boyunu doğal veya bitkisel yollarla uzatmak için ne yapabilirim ? Çocuğum arkadaşlarına nazaran çok kısa. Neler yapılabilir ? Önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

0
Cevap
27
Okunma
Detaylar
Filiz

Deri (Lineer) Tutulumlu Skleroderma

Merhabalar Deri Tutulumlu Skleroderma hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek olan varmi yaralar doğal yollarla nasıl geçirilir ?

0
Cevap
22
Okunma
Detaylar
Uğur

Trigeminal Nevralji nedenleri ve tedavisi

Ben tirigeminal nevralji hastasıyım. Bu hastalığı doğal yolla atlatan var mı varsa nasıl bana yazarmısınız şimdiden teşekkürler.

0
Cevap
24
Okunma
Detaylar
Mehtap

Gebelikte İlaç Kullanımı

Merhaba 21 haftalık hamileyim.Gebeliğimi 6.haftada öğrendim.Öncesinde panik bozukluk rahatsızlığım için sadece öğlen yarım akşam yarım olmak üzere Dideral 40 mg kullanıyordum.Hamileliğimi öğrendiğimde bırakmak istedim ama bırakamadım.Şuanda günde 12 saat arayla öğlen yarım akşam yarım olarak içmeye devam ediyorum.Kontrollerimde herşey normal ama bebeğime zararı olacak diye çok korkuyorum.Şimdiye kadar içtiğim hapların bebeğime zararı olmuşmudur?Ne yapmam gerekiyor bilgi verebilirmisiniz ?

1
Cevap
61
Okunma
Detaylar
Gül

Alerjik enfeksiyon

El ve ayaklarda şişlik var tüm vücudum kıpkırmızı ve yuksek ateşim var. Gözlerimde yanma ve ağrı hissediyorum 2 kere doktora gittim ilaç verdi kullandım geçmiyor. AEURIUS (5mg) MAKSİPOR (1g) kullandım. Enseden başlayan baş ağrısı çok şiddetli yüzde ve başta ateş fazla. Eklem ağrıları yeni belirti göstermeye başladı sizce bunun sebebi ne olabilir ?

1
Cevap
37
Okunma
Detaylar
<